Jennifer Lopez di si të provokojë, i lë të gjithë pa fjalë

schedule12:43 - 2 Shkurt, 2022

schedule 12:43 - 2 Shkurt, 2022

Jennifer Lopez di si të tërheqë vëmendjen. Këtë e dëshmojnë fototgrafitë e reja që ka postuar në rrjete sociale. Këngëtarja dhe aktorja ka postuar disa imazhe nga prapaskenat e filmit të ri në të cilin luan, me titull “Marry Me”.

E veshur me një fund që bie poshtë deri tek ijet me disa lidhëse, trupi i saj dukej më perfekt se kurrë. Komedia romantike Marry Me është planifikuar të dalë më 11 shkurt, pikërisht në kohën e Shën Valentinit.

Fashionista: Taking to the photo-sharing app's Stories, the mom-of-two stunned in a black top, which boasted a plunging neckline

Jennifer luan një këngëtare me famë ndërkombëtare që ka të bëjë me një jetë dashurie publike, e cila pasqyron realitetin e saj. Në këtë film, ajo luan krah yllit tjetër të famshëm, Maluma.

Sizzling: On Tuesday Jennifer Lopez appeared on Instagram to share new behind-the-scenes photos from her new New York Times interview spread

/abcnews.al