“Jemi shumë kompetitivë në shtrat”, Sara tregon anën tjetër të Iscos

schedule20:19 - 1 Qershor, 2020

schedule 20:19 - 1 Qershor, 2020

Sara Salamo, partnerja e fantazistit të Real Madrid, Isco Alcaron, ka folur hapur për jetën private mes saj dhe mesfushorit spanjoll. Në një intervistë për Marca, bukuroshja tregoi se është shumë kompetitive në shtrat dhe me Iscon, është gjithmonë në garë kur vjen puna te marrëdhëniet intime.

“Unë dhe Isco jemi shumë të afërt dhe kemi një karakter shumë rivalizues. Të dy duam të kënaqim partnerin dhe dita-ditës është shdërruar në një sfidë. Sa herë në ditë kryejmë marrëdhënie? Tani është disi e vështirë, pasi kemi dhe fëmijë, por gjithsesi, nuk e bëjmë asnjë ditë “pushim” (qesh)”, tha mes të tjerash Salamo.

Sara është një ndër femrat më seksi në Spanjë dhe shumë e pëlqyer në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram, bukuroshja spanjoll numëron më shumë se 872 mijë fansa./abcnews.al