“Je zemra që rreh jashtë trupit tim”, Marina ndan foton me të bijën, Getoari bën komentin e ëmbël

schedule20:14 - 24 Prill, 2022

schedule 20:14 - 24 Prill, 2022

Që nga ardhja në jetë e Marget, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë treguar shumë hermetik rreth vogëlushes. Ndonëse kanë ndarë momente krah saj, janë kujdesur gjithmonë që të mos zbulojnë portretin e saj.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë një imazh të ëmbël, ku shihet duke mbajtur në krah të bijës. Krahas fotos, ajo ka shkruar disa fjalë të ëmbla. “Ti je zemra ime që rreh jashtë trupit tim. MARGET. Dashuri e pakushtëzuar”, ka shkruar ajo.

Getoari ka komentuar: “Arsyeja pse jetoj”, ndërsa Marina ka vënë dhe njëherë në pah se e duan shumë. /abcnews.al