“Je personi që aspiroj të bëhem”, Elita Rudi shkruan fjalët më të ëmbla për vjehrrën e saj

schedule15:44 - 26 Janar, 2022

schedule 15:44 - 26 Janar, 2022

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të pëlqyer të ekranit. Dyshja e famshme janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe vajze. Moderatorja ka treguar shpeshherë se ka një raport shumë të ngushtë me vjehrrën e saj.

Kjo e fundit feston sot ditëlindjen dhe Elita i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla. “Gëzuar ditëlindjen për vjehrrën më të mirë në botë. Je me klas, inteligjente dhe e kujdesshme, në thelb, personi që aspiroj të bëhem.”, ka shkruar Elita.

/abcnews.al