“Je ikonë e bukurisë, kryevepër arti”, Ngjela flet për “fiksimin” ndaj Bora Zemanit: Çfarë më tha moderatorja

schedule19:18 - 29 Maj, 2022

schedule 19:18 - 29 Maj, 2022

Bora Zemani ka qenë një ndër personazhet më të komentuar të muajve të fundit. Krahas asaj që shkruhet për raportin me Donaldin, Bora është bërë shpeshherë kryefjalë e mediave dhe për komplimentet që ka marrë nga avokati Spartak Ngjela.

Ky i fundit nuk nguron t’i bëjë komplimente. Në një reagim që bëri pak javë më parë, avokati e cilësonte si një ikonë ekrani dhe kryevepër arti. Por si i ka pritur moderatorja këto komplimente të shumta. Për këtë ka folur vetë avokati në një intervistë televizive.

“Po të ishte ndjerë keq Bora Zemani, do më vinte dhe mua në vështirësi, por ajo tha ishte shumë koment i bukur. Ishte një kompliment normal dhe nuk ishte gënjeshtër, ajo ka pushtuar gjithë mediat me nivelin e saj aktorial, me bukurinë dhe elegancën e saj.

Moderatorja: Pse thoni nivelin aktorial?

Spartak Ngjela: E ka të mirë dhe nivelin aktorial, aktore është. /abcnews.al