“Je 10-ta më e mirë pas Devi Mukës”, elozhe për Edon Hasanin!

schedule15:40 - 20 Tetor, 2019

schedule 15:40 - 20 Tetor, 2019

Klodian Duro ka qenë një nga lojtarët më të mirë të Tiranës, ndërkohë që tanimë ushtron profesionin e trajneri. Ka provuar të drejtojë Kukësin, Kamzën dhe Luftëtarin përkohësisht dhe normalisht pret ndonjë ofertë të vijojë karrierën në fushën e trajningut.

Gjatë kohës që drejtoi Kukësin ai  u lidh goxha me mesfushorin Edon Hasani, i cili ishte një nga ata që e ndihmuan shumë skuadrën verilindore të fitoren për herë të parë një trofe, Kupën e Shqipërisë në vitin 2016.

Duro së fundmi ka lënë edhe një koment në foton e shkodranit, që tashmë është pjesë e Tiranës. Hasani mori numrin “10” te Tirana vjet, ndërkohë që ish-mesfushori nga Elbasani i shkruan: “Numri ’10’ më i mirë te Tirana pas Devi Mukës’.

Komentet në foton e Edon Hasanit