Jashanica në modë, Partizani rivalizon me kampionët dhe dy klube të Superiores

schedule09:42 - 19 Maj, 2022

schedule 09:42 - 19 Maj, 2022

Bajram Jashanica është vënë në shënjestrën e disa klubeve të Superiores, pasi i ka përfunduar kontrata me Ballkanin që u shpall kampion në Kosovë.

Panorama-Sport shkruan se Partizani është një nga klubet e elitës së futbollit shqiptar që synon ta transferojë qendërmbrojtësin, i cili më parë në vendin tonë ka luajtur me Besën dhe Skënderbeun.

Partizani për shërbimet e Jashanicës duhet të mposhtë jo vetëm konkurrencën e Ballkanit, që po tenton rinovimin, por edhe të Tiranës e Kukësit. / abcnews.al