Ish-ylli i Real Madrid trajneri më i ri i klubit të madh gjerman

schedule19:01 - 5 Tetor, 2022

schedule 19:01 - 5 Tetor, 2022

Bayer Leverkusen ka njoftuar shkarkimin e Gerard Seoane.

Në vend të tij, do të vijë Xabi Alonso, i cili do të prezantohet nesër në orën 11:30.

Ish-lojtari Real Madrid, Bayern Munich dhe Liverpool, ka nënshkruar kontratën deri në vitin 2024./h.ll/abcnews.al