Ish-portieri i Chelsea: Pse është Hazard i shëndoshë? Fajin e kanë… picat!

08:00 | 26/02/202008:000

Ish-portieri i Chelsea, Marcin Bulka, ka nxjerrë zbuluar yllin e Real Madrid, Eden Hazard. Ky i fundit u largua pas shumë viteve të suksesshme te Blutë e Londrës për t’iu bashkuar Real Madridit këtë verë, por menjëherë u kritikua për gjendjen e tij fizike.

Hazard e ka pranuar edhe vetë se është transferuar te Real Madridi mbipeshë, por po punon shumë që të arrijë formën e tij optimale. Megjithatë, ish-portieri Bulka ka thënë për mediet se Hazard është i varur nga picat dhe hamburgerat.

“Hazard i dashuron picat dhe hamburgerat, e shihja gjithmonë në piceri. Te Chelsea, nuk e kishte problem, por te Real Madrid, po vuan, plus që ka ndikuar dhe dëmtimi i tij. Ai ndoshta e ka tepruar disi së fundmi”, përfundoi Bulka./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono