Interi do ta shesë Lautaron nëse ofrohet 60-70 milionë euro, pavarësisht dëshirës së sulmuesit për të qëndruar

schedule12:21 - 10 Maj, 2022

schedule 12:21 - 10 Maj, 2022

Sipas Corriere della Sera, klubi do ta shesë Lautaro Martinez nëse ofrohen 60-70 milionë euro për të, pavarësisht dëshirës së argjentinasit për të qëndruar në Inter.

Lautaro do të preferonte të shkonte te Barcelona dhe jo te Atletico. Opsioni për të vazhduar karrierën e tij në Angli nuk është aq interesant për të.

24-vjeçari ka shënuar 23 gola dhe ka dhënë 3 asistime në 45 ndeshje për Interin në të gjitha garat këtë sezon. /abcnews.al/