Inter nuk heq dorë nga Dybala, takimi i djeshëm nxorri një konkluzion

schedule11:30 - 25 Qershor, 2022

schedule 11:30 - 25 Qershor, 2022

nteri ka në mendje Dybala dhe argjentinasi anasjelltas.

Ideja e Beppe Marotta për të sjellë sulmuesin në Milano nuk është zbehur, por po përdoret një strategji.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, dje ka patur një takim mes palëve dhe qëndron akoma i njëjti optimizëm. Marotta ka premtuar 10 ditë kohë pasi CEO zikaltër ka si primare largimin e njërit prej Dzeko-Correa dhe largimin e dyshes kiliane, Vidal-Sanchez.

Dybala është i qartë me vendimin e tij se do të presë Interin, por edhe zikaltërit duhet të nxitojnë./ h.ll/abcnews.al