Iliri zbulon vendin e fshehtë ku ka pirsing, reagimi i Beniadës është epik

schedule11:06 - 26 Janar, 2022

schedule 11:06 - 26 Janar, 2022

Gjatë kësaj jave, banorëve të “Big Brother VIP” u është kërkuar të tregojnë një sekret që të tjerët nuk e dinë.

Ata nuk kanë nguruar të rrëfehen, por sekreti që ka shkaktuar më shumë kureshtje ka qenë ai i Ilirit.

Ky i fundit ka zbuluar se ka një pirsing në një vend të fshehtë. I pyetur nga Arbana, Iliri tregoi vendin ku ka pirsingun, dhe shkaktoi shumë të qeshura. Ndërkohë, Beniada vazhdoi ta pyeste për vendin pasi nuk po e kuptonte.

Iliri: Duhet vërtetuar, por po jua them, kam pirsing tek “gishti i madh i këmbës”.

Arbana: Aaa vërtet?

Beniada: Ça pirsing është ky?

Arjola: Ça?

Iliri: Është pirsing special.

Einxhel-Beniadës: Ta shpjegoj pastaj.

Beniada: Aaaa

Arjola: E kape me vonesë Beniada.

Beniada: Lam nam fare!! /abcnews.al