Iliri e sfidoi hapur për ta nxjerrë nga shtëpia, ky është banori në nominim me Monikën

schedule08:08 - 22 Janar, 2022

schedule 08:08 - 22 Janar, 2022

Monika Lubonja dhe Ilir Shaqiri kanë debatuar ashpër mbrëmjen e djeshme në “Big Brother”.

Madje balerimi shprehu hapur sfidën për të dalë në nominim me Monikën.

Por shtëpia ka zgjedhur që banori që do të shkojë në nominim bashkë Monikën është Arbri.

Të shohim se si do të jetë kjo javë për dy banorët e nominuar. /abcnews.al