Iliri dhe Donaldi zhvillojnë bisedën e pazakontë, aktori habitet nga fjalët e tij

schedule16:42 - 25 Janar, 2022

schedule 16:42 - 25 Janar, 2022

Donaldi dhe Iliri janë padyshim banorët më të komentuar të “Big Brother VIP”. Aktori i humorit dhe balerini janë përfshirë shpeshherë në debate të ashpra mes tyre dhe e shikojnë njëri-tjetrin si rivalët kryesorë për 100 mijë euro-t. Në një bisedë që kanë zhvilluar së fundmi, Iliri i tha se ka dashur ta ndihmojë në disa aspekte.

Kjo deklaratë shkaktoi të qeshura nga Donaldi duke mos i besuar. “Ti ke dashur të më ndihmosh?”, i është drejtuar ai Ilirit. Ky i fundit ka pranuar se e ka ndarë shapin nga sheqeri dhe se defekti i Donaldit është se shumë herë nuk e ka kuptuar. Kujtojmë se kanë mbetur dhe pak javë nga finalja e madhe që do të mbahet me 18 Shkurt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


/abcnews.al