Ilary Blasy shkëlqen krah Tottit, pushime dhe foto pafund mbi varkë

schedule14:19 - 16 Korrik, 2020

schedule 14:19 - 16 Korrik, 2020

Ilary Blasi, edhe pse vitet kalojnë, vazhdon të jetë në formë. Prezantuesja e njohur italiane, këtë periudhë po shijon pushimet në Capri dhe momentet e saj të bukura i ndan edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Blasi, në varkë, poston foto të ndryshme dhe tregon se sa e lumtur është, pas të famshmit Francesco Totti. Vera është e gjatë dhe me siguri bukuroshja nuk do t’i ndale pozat dhe postimet në “Instagram”. /abcnews.al