IKMT fillon prishjen e 20 objekteve në gjurmën e Unazes së Madhe

schedule08:56 - 20 Tetor, 2020

schedule 08:56 - 20 Tetor, 2020

IKMT fillon prishjen e 20 objekteve në gjurmën e Unazes së Madhe në Tiranë, Loti III në zonën e Astirit.

Objektet janë të madhësive nga dy deri në katër kate, me funksione të ndryshme.

Deri më tani aksioni për prishjen e objekteve ka qenë i qetë dhe pa incidente.

n.d./abcnews.al