Icardi drejt rikthimit në Serie A, e kërkojnë në janar dy klubet legjendare

schedule11:36 - 20 Shtator, 2021

schedule 11:36 - 20 Shtator, 2021

Mauro Icardi është pranë rikthimit në  Serie A.

Milan dhe Juventus mbeten dy skuadrat favorite për të marrë argjentinasin në merkaton e janarit

Juventus mbetet skuadra favorite për t’i fituar shërbimet e argjentinasit, por aty qëndron edhe Milan që gjithashtu ka nevojë për një sulmues duke parë peoblemet e vazhdueshme me lëndime të Zlatan Ibrahimovic e Olivier Giroud. /abcnews.al/