I vogli e lë pa gjumë, Arbana Osmani tregon pasojat që kalon një nënë gjatë natës

schedule11:49 - 9 Nëntor, 2020

schedule 11:49 - 9 Nëntor, 2020

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, rreth një muaj më parë.

Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj, u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin shqiptar Diell.

Së fundmi, përmes një foto të postuar në Instastory, Arbana ka treguar se vogëlushi e ka lënë gjithë natën pa gjumë. Këtë ka lënë moderatorja të kuptohet me foton e fundit të publikuar në InstaStory.

“Mirëmëngjes apo natën e mirë”, ka shkruar moderatorja shoqëruar me emojin e një fytyre të vuajtur.

Kujtojmë që bukuroshja ka hequr dorë nga projektet televizive prej disa kohësh, duke u kthyer në një nënë me kohë të plotë. l.k/abcnews.al