I skadon kontrata në fund të sezonit, Juventus në sulm për Lacazette

schedule22:12 - 17 Shtator, 2021

schedule 22:12 - 17 Shtator, 2021

Juventus po interesohet për sulmuesin e Arsenal, Alexandre Lacazette.

Francezi në këtë fillim të sezonit nuk po gjen hapësria teksa ka luajtur vetëm 32 minuta.

Megjithatë, drejtuesit e Zonjës së Vjetër mund të presin deri në muajin qershor kur ish-sulmuesi i Lyon të jetë agjent i lirë dhe ta marrin me parametra zero. /abcnews.al/