I riu me motor përplaset me shtyllën

schedule11:30 - 22 Mars, 2019

schedule 11:30 - 22 Mars, 2019

Një i ri ka mbetur plagosur pasi motorçikleta që ai drejtonte u përplas me shtyllën e ndriçimit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.14 të Durrësit rreth orës 09:40.

Sipas pasojë e përplasjes me shtyllën, 30-vjeçari me iniciale E.T. ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Shkaqet e këtij aksidenti janë të paqarta.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje për të mbledhur prova me qëllim zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al