I postojnë fotot e sikletshme, mbesa e bosit të Lamborghini shpërthen në “Instagram”

schedule16:16 - 1 Qershor, 2020

schedule 16:16 - 1 Qershor, 2020

Një polemikë e madhe ka shpërthyer në Romë, konkretisht me Elettra Lamborghini. Bukuroshes italiane, e cila është mbesa e Ferrucio Lamborghini, themeluesit të makinën sportive Lamborghini, i ka postuar në internet disa foto të saj nudo.

Imazhet e trashëgimtares kanë bërë xhiron e Italisë dhe jo vetëm. Kurrsesi nuk kishte si të mos kishte një reagim nga Elettra, e cila ka qenë shumë e ashpër në “Instagram”.

“Ato foto janë të gjitha fallco. Duhet të keni kujdes nga manjakët. Kjo është mungesë respekti”, shkruan bukuroshja, e cila njihet edhe për lidhjen që ka patur me producentin dhe DJ Afrojack. /abcnews.al