I moshuari bie nga ura në Mallakastër, ndërron jetë në spital

schedule11:43 - 28 Maj, 2022

schedule 11:43 - 28 Maj, 2022

Një 71-vjeçar nga Mallakastra ka ndërruar jetës, pasi ka rënë nga një urë.

Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi B. C., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/abcnews.al/