I moshuar bie nga karroca e kalit dhe gjen vdekjen në Peqin

schedule21:58 - 27 Tetor, 2022

schedule 21:58 - 27 Tetor, 2022

Elbasan – Një i moshuar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti.

Raportohet se rreth orës 20:50, në fshatin Gjevor, Peqin, F. H. , 75 vjeç, duke lëvizur me karrocë që tërhiqej nga një kalë, ka rënë nga karroca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon veprimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/