I lidhur me Julia Fox por mendjen e ka tek ish gruaja, Kanye bën deklaratën e papritur për Kim

schedule22:51 - 25 Janar, 2022

schedule 22:51 - 25 Janar, 2022

Edhe pse ka nisur një lidhje të re me aktoren Julia Fox, Kanye West duket se e ka ende mendjen tek ish gruaja e tij, Kim Kardashian. Megjithëse, ylli i “Keeping Up With The Kardashians” duket mjaft e lumtur krah partnerit të ri në moshë, reperi beson se marrëdhënia e Kardashian me Pete Davidson nuk është e vërtetë.

“Ai beson se Kardashianët krijojnë linja historish për jetën e tyre dhe është mërzitur nga kjo. Ai ndjen se ajo do të bëjë krejtësisht të kundërtën e tij për ta mërzitur dhe kjo e pengon atë,” ka thënë një burim pranë reperit për The Sun. Burimet thonë se reperi shqetësohet gjithashtu dhe për fëmijët e tyre.

Kanye West claims Kim Kardashian's romance with Pete Davidson is 'FAKE &  disses him as a bad dresser who shops at mall'

“Ai gjithashtu ndihet sikur fëmijët po duken si ‘mini Paris Hiltons’ me mënyrën se si ajo i vesh tani. Ai është gjithashtu i mërzitur se North ka një TikTok, pasi nuk i do fëmijët në mediat sociale.“, është shprehur burimi.

Kanye West and Julia Fox Make Their Paris Fashion Week Debut

/abcnews.al