I dhanë fund lidhjes pas 10 muajsh, zbulohet arsyeja e ndarjes së çiftit të famshëm

schedule17:06 - 19 Prill, 2022

schedule 17:06 - 19 Prill, 2022

Miley Cyrus dhe Cody patën një romancë në vitin 2020 që zgjati rreth 10 muaj. Së fundmi, 25-vjeçari ka rrëfyer dhe arsyen e vërtetë të ndarjes me artisten 29-vjeçare. Kur u pyet për ndarjen, ai tha se vendimi kishte ardhur për shkak të angazhimeve profesionale.

“Ishte një lloj vendimi i ndërsjellë mes nesh duke e ditur se ne po shkonim në drejtime të ndryshme në jetën tonë. Unë sapo kisha filluar stërvitjen në atë moment. Pra, jeta ime po ndryshonte dhe e dija se do të më duhej të kthehesha në Australi për ta bërë atë siç duhet.

Cody Simpson Reflects on Reason Behind Miley Cyrus Breakup: 'You Learn A Lot From It'

Dhe ajo po merrej me albumin e saj të ri dhe do të dilte në turne.”, tha notari australian. “Ne ishim në vende të ndryshme. Kemi pasur një vit të mrekullueshëm së bashku, dhe gjithçka, kemi jetuar së bashku gjatë kohës së bllokimit për shkak të Covid-19”, shtoi ai.

Miley Cyrus & Cody Simpson Spotted On Lunch Date In LA – Hollywood Life

/abcnews.al