Humbi më shumë se 30 kg, aktorja e famshme tregon pse ekipi i saj nuk donte që të dobësohej

schedule07:25 - 8 Dhjetor, 2021

schedule 07:25 - 8 Dhjetor, 2021

Rebel Wilson thotë se nuk kishte mbështetjen e plotë të atyre që e rrethonin kur filloi udhëtimin e saj shëndetësor. Aktorja bëri një ndryshim drastik ku humbi 31 kilogramë. Mirëpo, së fundmi aktorja australiane ka zbuluar se edhe ekipi i saj fillimisht ishte skeptik për transformimin që do t’i ndryshonte jetën.

Kam marrë shumë reagime nga ekipi im në fakt, këtu në Hollywood, kur thashë, ‘OK, do ta bëj këtë vit të shëndetit, ndihem sikur vërtet do të transformohem fizikisht dhe do të ndryshoj jetën time. Dhe ata thanë: Pse dëshironi ta bëni këtë?’ Sepse po fitoja miliona dollarë duke qenë vajza e shëndoshë qesharake dhe duke qenë ai person”, tha ajo.

rebel wilson


Megjithëse Wilson tha se ajo ishte një grua e sigurt dhe e donte veten përpara se të humbiste peshën, ajo e dinte thellë brenda vetes se zakonet e saj emocionale të të ngrënit nuk ishin të shëndetshme. /abcnews.al