Humbi Interin prej kartonit të verdhë, Abraham: E turpshme, ishte faull për mua

schedule22:34 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 22:34 - 1 Dhjetor, 2021

Tammy Abraham nuk e ka kapërdirë kartonin e verdhë që mori kundër Bologna.

Sulmuesi i Romës humbet ndeshjen me Interin dhe po mundohej të ruhej, që të ishte gati për verdhekuqtë në atë duel.

Gjithsesi ai u ndëshkua dhe pas ndeshjes në rrjetet sociale shkruante:

“Karton të verdhë për këtë që ndodhi sot dhe humbas ndeshjen tjetër, kur unë isha i bllokuar dhe ishte shkaktuar faull ndaj meje. Absolutisht e turpshme”. / abcnews.al

https://twitter.com/i/status/1466145999773179912