Humbi apo fitoi? Çfarë përgjigje jep kryeministri Rama?

schedule19:06 - 1 Korrik, 2019

schedule 19:06 - 1 Korrik, 2019

Përmes një postimi në rrjetet sociale kryeministri Rama ka shkruar se, përgjigjen për zgjedhjet e 30 qershorit e ka gjetur te fjalët e gjyshes.

Gjyshja ime thoshte po s’e kuptove pse ke humbur, s’e kupton dot pse tjetri ka fituar dhe humbet prapë. Ndërsa unë për vete kam mësuar që kur fituesi nuk kupton se ka fituar ngaqë dikush tjetër ka humbur, atëherë ai rrezikon ta humbasë fitoren e tij“, shkruan Rama./abcnews.al