Humb 36-vjeçari në Tiranë

schedule14:22 - 20 Prill, 2022

schedule 14:22 - 20 Prill, 2022

TIRANË – Një 36-vjeçar ka humbur në Tiranë.

Lajmi është bërë i ditur nga policia ku njoftohet se A. M., 44 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vëllai i tij, shtetasi I. M., 36 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

/abcnews.al/