“Hera e katërt është sharmi”, Kim Kardashian është gati të thotë sërish “PO” në altar

schedule09:27 - 4 Maj, 2022

schedule 09:27 - 4 Maj, 2022

Pas tre martesave të dështuara, Kim Kardashian është gati të thotë dhe një herë tjetër “PO” në altar. “Unë besoj në dashuri. Kjo është arsyeja pse shpresoj se do të ketë vetëm një dasmë tjetër për mua. Hera e katërt është sharmi!”, tha Kim, në një klip paraprak për episodin e ri të “The Kardashians”.

Edhe pse Kardashian nuk përmendi se me kë do të dëshironte të lidhë kurorë, është e qartë se marrëdhënia e saj me yllin e “Saturday Night Live”, Pete Davidson ka kaluar në një tjetër nivel gjatë muajve të fundit. Madje, ata bërë dhe debutimin publik në tapetin e kuq. Së fundmi, morën pjesë në Met Gala.

Kardashian u shpall ligjërisht beqare në mars. Ajo u divorcua nga babai i katër fëmijëve të saj, Kanye West në mars të këtij viti. Ylli i famshëm ka qenë e martuar më parë me producentin muzikor Damon Thomas nga viti 2000 deri në 2004 dhe lojtarin e NBA-së Kris Humphries nga 2011 deri në 2013.

/abcnews.al