Henrik Mkhitaryan zyrtarisht zikaltër, Interi i uron mirëseardhjen armenit

schedule11:20 - 2 Korrik, 2022

schedule 11:20 - 2 Korrik, 2022

Interi ka prezantuar me një postim në rrjetet sociale mirëseardhjen e mesfushorit armen, Mkhitaryan.

33-vjeçari u largua nga Roma n ë drejtim të Interit me parametra zero. Në 117 ndeshje me Romën, Mkhitaryan ka shënuar 29 gola dhe ka asistuar 29 herë.

Më parë armeni u përshëndet edhe me tifozerinë romake duke i falënderuar të gjithë./ h.ll/abcnews.al