Heidi Lushtaku ndez rrjetin, pozon me bikini nga pishina

schedule15:59 - 9 Korrik, 2020

schedule 15:59 - 9 Korrik, 2020

Heidi Lushtaku, një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar ka qenë të fokus të mediave pas ndarjes nga boksieri Robin Krasniqi. Para disa muajsh, modelja konfirmoi zërat se i ka dhënë fund marrëdhënies disa vjeçare me boksierin, duke thënë se i kanë ndarë rrugët mes tyre në mënyrë paqësore.

Modelja, e cila jeton në Zvicër së fundmi ka tërhequr vëmendjen, pas një fotoje që ka ndarë në rrjete sociale, ku shfaqet mjaft e kuruar dhe e veshur me bikini. Ajo ka pozuar pranë një pishine, duke treguar edhe njëherë linjat perfekte trupore.

 

View this post on Instagram

 

@tropicofc 🍦

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

Heidi gjithashtu u komentua dhe për një foto që bëri xhiron e rrjetit, ku shfaqej nën shoqërinë e aktorit me famë botërore, Sylvester Stallone. Por, në një intervistë televizive, modelja hodhi poshtë thashethemet që qarkulluan në media se mund të kishte diçka mes tyre përpos marrëdhënies së punës.

“Kemi qenë në një darkë. Sylvester është një njeri i mire, i thjeshtë. Kemi qenë bashkë por thjesht punë. Mediat e kanë komplet gabim. Ai ka moshën e babait tim. Nuk dua të përgjigjem shumë.”, tha Heidi. /abcnews.al