Hebaj heroi i Teutës, mposht Skënderbeun në Korçë dhe i afrohet gjysmëfinales

schedule16:17 - 27 Janar, 2022

schedule 16:17 - 27 Janar, 2022

Teuta ka fituar çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë kundër Skënderbeut me rezultatin e ngushtë 1-0.

Rubin Hebaj ishte heroi i skuadrës durrsakë, i cili shënoi në minutën e 61-të në portën e korçarëve. SHIKO VIDEON

Kështu kampionët në fuqi janë më pranë kualifikimit në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. / abcnews.al