Harry dhe Meghan zbulojnë mënyrën e ëmbël se si i përshëndet i biri kur e marrin nga shkolla

schedule13:26 - 25 Shtator, 2022

schedule 13:26 - 25 Shtator, 2022

Princi Harry dhe Meghan Markle janë gati të fillojnë një kapitull të ri në jetën e tyre, ndërsa i biri, Archie, përgatitet të fillojë arsimin parashkollor me kohë të plotë në Montecito, Kaliforni.

Kjo do të thotë se të dy do të jenë çdo ditë në portat e shkollës së tij për ta pritur, pasi mënyra se si i përshëndet i bën të shkrihen çdo herë nga ëmbëlsia e tij.

Meghan Markle së fundmi dha një intervistë të thelluar për The Cut për The New York Times, gjatë së cilës mori me vete gazetaren Allison P. Davis kur mori Archie nga shkolla.

Gazetarja kapi momentin e adhurueshëm kur Archie, i cili pa nënën e tij te porta, pati reagimin më të ëmbël: ” Ai është shumë i emocionuar ta shohë atë, duke përsëritur ‘Mama, mama, mama ‘ me zërin e tij të vogël të lumtur ndërsa vrapon drejt saj dhe e lë kutinë e tij të drekës në tokë. Ajo e ngre atë me një përqafim të madh aq të madh dhe vërtet prekës sa që të dy mbyllin sytë.

Meghan Markle nuk është e vetmja në fund të adhurimit të Archie, pasi babai i tij Princi Harry merr të njëjtin përqafim të lumtur në shtëpi./abcnews.al