Habit moderatorja shqiptare, idhulli i saj është një futbollist i njohur

schedule12:17 - 11 Shkurt, 2020

schedule 12:17 - 11 Shkurt, 2020

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ka suprizuar fansat e saj mbrëmjen e djeshme. 24-vjeçarja pati një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, ku pyetjet më interesante do t’i postonte në story.

Dikush e pyet Kiarën se kush ka qenë idhulli i saj në fëmijëri. Përgjigjja e moderatores ka qenë ish-ylli i Arsenalit, Cesc Fabregas. Paksa e çuditshme, por dhe vetë ajo e ka shkruar se e pëlqente pikërisht në kohën kur spanjolli luante për “Topçinjtë” e Londrës. /abcnews.al