Habit këngëtari i njohur: Kam 7 vite që nuk përdor telefon

schedule13:10 - 31 Janar, 2022

schedule 13:10 - 31 Janar, 2022

Këngëtari britanik Ed Sheeran tha se nuk ka përdorur celular që nga viti 2015 dhe se i bën mirë shëndetit mendor. Në një intervistë me Ben Clymer në The Collector’s Edition, këngëtari tregoi dhe arsyen pse nuk e përdor më telefonin.

Në ditët e sotme, kjo është jashtëzakonisht e rrallë, veçanërisht për dikë aq të kërkuar si Sheeran. “Është e jashtëzakonshme që mund të jetosh pa telefon në një periudhë të tillë. Unë nuk mbaj telefon. Nuk kam telefon që nga viti 2015“, tha ai.

Ed Sheeran: Unë nuk kam përdorur një telefon për 7 vjet - 2

Sheeran përmendi se i pëlqente të kalonte më shumë kohë për t’u fokusuar te njerëzit e dashur dhe se shëndeti mendor ishte përmirësuar me këtë ndryshim.

Ed Sheeran: Unë nuk kam përdorur një telefon për 7 vjet - 3

Ed Sheeran: Unë nuk kam përdorur një telefon për 7 vjet - 4

Ed Sheeran: Unë nuk kam përdorur një telefon për 7 vjet - 5

/abcnews.al