Gruaja Keita Balde e quajti Wanda Narën një “lopë”

schedule22:54 - 28 Janar, 2023

schedule 22:54 - 28 Janar, 2023

Wanda Nara ka provokuar një tjetër skandal në të cilin është përfshirë Keita Balde. Situata tashmë ka shkaktuar shumë reagime, pasi Nara njihet për romancat e saj me futbollistët.

Mendimin e saj për të e ka shprehur edhe Simone Guatieri, bashkëshortja e Keita Balde.

Ka gras erioze të ndjeshme dhe të sinqerta. Këto gra kanë erë të pastër por ka lopë. /G.D abcnews.al/