Grabitet karburanti në Bulqizë

schedule10:20 - 21 Tetor, 2021

schedule 10:20 - 21 Tetor, 2021

Një pikë karburanti ka rënë pre vjedhjes mbrëmjen e kaluar në Bulqizë. Policia bën me dije se dy persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash në pikën e karburantit të shtetasit Q.J., në aksin rrugorë Bulqizë-Shupenzë.

Grupi hetimor ka nisur punën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Bulqizë/ informacion paraprak

Gjatë natës datë 20.10.2021, dy persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash në pikën e karburantit të shtetasit Q.J., në aksin rrugorë Bulqizë–Shupenzë.

Grupi hetimor po vijon hetimet në vendngjarje, dhe po  punohet intensivisht për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

g.v/abcnews.al