Grabitësit i bëjnë gjëmën 53-vjeçarit në Durrës, i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin bizhuteritë e lekët

schedule10:07 - 9 Gusht, 2022

schedule 10:07 - 9 Gusht, 2022

Një 53-vjeçar në qytetin e Durrësit ka rënë pre e grabitjes.

P.B ka kallëzuar në polici se persona të paidentifikuar i kanë vjedhur banesën.

Këta të fundit kanë arritur të marrin bizhuteri të ndryshme dhe një shumë parash.

Nga ana e strukturave të Policisë vijon puna për kapjen e autorit/ëve dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./Abcnews.al/