Goli ishte i Fernandes apo Ronaldos? Shikoni reagimin epik të trajnerit portugez

schedule12:55 - 30 Nëntor, 2022

schedule 12:55 - 30 Nëntor, 2022

Debati rreth asaj nëse goli në ndeshjen e Portugalisë ndaj Uruguait ishte i Fernandez apo Ronaldos nuk mundi të “prekte” as Fernando Santosin.

Në konferencën për shtyp, tekniku u pyet për këtë dhe nisi të qeshurën.

Në veçanti, Santos qeshi duke thënë: “Mendoj se ishte një ndeshje e shkëlqyer. Skuadra jonë luajti shumë mirë dhe pjesa tjetër për ne nuk ka rëndësi”. /G.D abcnews.al/