Gjici e “djeg” në dasmë, valle dhe 20-çe, Berisha: Përdridhu, përdridhu…

schedule16:16 - 19 Gusht, 2021

schedule 16:16 - 19 Gusht, 2021

Sezon dasmash dhe kryetari i bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka qenë mes të ftuarve në kurorëzimin e dashurisë së një çifti në verilindje të vendit.

Videoja e të parit të bashkisë mes dasmorëve duke hedhur valle dhe 20-çe nuk i ka shpëtuar ish-kryeministrit Sali Berisha, të cilin e ka informuar “dasmori dixhital”.

Referuar situatës së zjarreve verilindje të vendit, Berisha shkruan se “Kukësi digjet, Gjici përdridhet”./ Abcnews.al