“Gjërat nuk janë ashtu siç duken”, dadoja rrëfen detaje për Angelina Jolie si nënë

schedule09:05 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 09:05 - 4 Dhjetor, 2021

Angelina Jolie konsiderohet si një nga personat më të famshëm me një të kaluar të trazuar. Pas martesave të dështuara, aktorja vendosi t’i përkushtohej fëmijëve të saj, biologjikë dhe të birësuar. Angelina kërkon ta portretizojë veten në sytë e publikut si një nënë ideale që kujdeset mirë 6 fëmijët, edhe pse deklaratat e ish-it të saj, Brad Pitt, nuk janë kështu.

Por dadoja që punonte për Angelina Jolie dhe kalonte 24 orë me fëmijët, tregon për revistën OK se pas dyerve të mbyllura gjërat janë krejtësisht ndryshe. “Ajo është një nënë që mungon shpesh për shkak të problemeve të përditshme dhe karrierës dhe nuk arrin t’ju përkushtohet të gjithë fëmijëve dhe kjo është një recetë dënimi”, tha ajo.

Në intervistë, dadoja shprehet se Angelina e sheh veten si një nënë moderne, dhe i trajton fëmijët si të rritur. Por e vërteta është se fëmijët duhet të qortohen dhe të disiplinohen herë pas here për të dalluar të drejtën nga e gabuara. Me këtë dëshmi dado vuri në dyshim imazhin e Anxhelinës si një “nënë perfekte”.

“Kam dëgjuar se ajo shpesh del natën dhe i lë fëmijët plotësisht vetëm pa u mbikëqyrur dhe përkujdesur nga një i moshuar dhe se i kishte lënë vetëm për më shumë se 10 orë gjatë natës duke bërë një film të ri.”, tha ajo. /abcnews.al