Gjendet një person i vrarë më armë zjarri në Shkodër

schedule09:47 - 17 Maj, 2021

schedule 09:47 - 17 Maj, 2021

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në Shkodër. Sipas  të dhënave paraprake, ABC mëson se viktima është Endri Mustafa. Ai është gjetur i ekzekutuar me armë zjarri në zonën e Livadheve në qytetin e Shkodrës.

Endri Mustafa është një person i njohur për policinë. Ai është dënuar më parë për plagosje, ndërsa në vitin 2016 u arrestua pasi akuzohej se në bashkëpunim me disa të tjerë kanë grabitur një person duke i marrë sendet personale dhe paratë. /abcnews.al/