Gjendet me plumb në kokë 17-vjeçari në Greqi, shpallet në kërkim vëllai

schedule18:25 - 3 Nëntor, 2022

schedule 18:25 - 3 Nëntor, 2022

Një 17-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në Loutsa, Mandra, Atikë.

17-vjeçari ka marrë një plumb në kokë, ndërsa pranë tij është gjetur një gëzhojë.

Vëllai i tij është zhdukur dhe është në kërkim, shkruan protothema.

Rasti është marrë përsipër nga Prokuroria./Abcnews.al/