Gjendet i vdekur në breg të detit 26-vjeçari në Durrës

schedule17:44 - 19 Tetor, 2022

schedule 17:44 - 19 Tetor, 2022

Një 26-vjeçar nga Durrësi është gjetur i pajetë pasditen e sotme.

Policia bën me dije se 26-vjeçari,  E. Xh., është gjetur rreth orës 16:45, në lagjen nr. 1, Durrës, në breg të detit, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune.

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë për shkak të arrestit kardiak.

Grup hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/Abcnews.al./