Gjendet i mbytur një 29 vjeçar në Krujë

schedule15:38 - 7 Mars, 2020

schedule 15:38 - 7 Mars, 2020

Një 29-vjeçar është gjetur i mbytur në një rezervuar. Ngjarja ka ndodhur në Krujë para pak minutash. Viktima është gjetur në breg të rezervuarit. 20 vjecari vuante nga shëndeti mendor.

Njoftimi i policisë:

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 07.03.2020, rreth orës 12:45, në breg të rezervuarit “Pengile” në lagjen nr.4, Krujë, është gjetur i mbytur shtetasi G.L.,29 vjeç, i cili vuante nga shendeti mendor dhe ishte shpallur në kërkim nga Komisaritati i Policisë Vorë, pas kallzimit të bërë nga familjarët.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al