Gigi Hadid ka postuar foton më të ëmbël për ditëlindjen e vajzës së saj

schedule20:35 - 21 Shtator, 2023

schedule 20:35 - 21 Shtator, 2023

Para se të shkonte në Javën e Modës në Milano, Gigi Hadid festoi ditëlindjen e tretë të vajzës së saj Kai dhe postoi disa foto të ëmbla të saj. Gjithmonë pa treguar fytyrën e vogëlushes, ajo ka ndarë në IG foto nga festa, përqafimet e tyre, foto nga pushimet dhe festa e cila siç ka shpjeguar modelja ka zgjatur një javë të tërë.

Së pari, pamë mëngjesin e ditëlindjes, luleshtrydhe, petulla, tortë me ylber dhe tre qirinj. Pastaj pamë tortën e frymëzuar nga Frozen dhe disa cupcakes, dhe më në fund një rikthim në momentet e tyre.

“Duke festuar tre vjetorin tonë këtë javë”, ka shkruar ajo në mbishkrim. “Është nder të jesh nëna e saj, të shohësh jetën përmes saj! Gëzuar ditëlindjen mikja ime më e ëmbël, më e zgjuar! Fëmija i ëndrrave/dashuria e jetës sime!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Hadid dhe Kai janë vërtet të dashur. “Ne po bëhemi gati së bashku”, tha modelja për W.

“Ajo lan dhëmbët me mua dhe tani dëshiron të vendosë një krem ​​hidratues, është kaq e ëmbël. Më bën vërtet të qesh. Ne të gjithë qeshim, kërcejmë dhe flasim shumë. Ajo është pothuajse 3 vjeç dhe është një gjeni, dhe unë e them këtë”./abcnews.al