Geti dhe Majk paralajmërojnë këngën e re, por vëmendjen e mori komenti i Marinës

schedule20:03 - 28 Qershor, 2022

schedule 20:03 - 28 Qershor, 2022

Do vetëm pak orë që të publikohet bashkëpunimi i ri i Getit dhe Majk dhe të gjithë mezi po e presin. “Mari” do të titullohet kënga më e re e djemëve dhe prit të jetë padyshim një hit.

Sigurisht, që ky bashkëpunim do të shoqërohet edhe me videoklip, një sekuencë të të cilit e kanë publikuar edhe në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë komenti i Marinës, pasi e ka cilësuar të preferuarën e saj.

“Mezi po pres, kjo është e preferuara ime”, ka komentuar moderatorja, duke shtuar edhe më shumë kuriozitetin e të gjithëve./abcnews.al