Georgina Rodriguez zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri me Ronaldon

schedule09:15 - 31 Mars, 2023

schedule 09:15 - 31 Mars, 2023

Netflix po shfaq dokumentarin “I am Georgina” për Georgina Rodriguez dhe në episodin e ri, partneri i Cristiano Ronaldos zbuloi vendin më të çuditshëm ku ata kanë bërë seks.

Sipas thesun.co.uk, ajo e ka zbuluar gjatë një darke me miqtë në shtëpi.

“E shmanga notin në det, por u ktheva në shtëpi dhe Cristiano më tha të shkoja në spa. Atë ditë kisha bërë një tatuazh dhe po prisja të më thahej”, tha Georgina.

Më tej, ajo shtoi se “Isha e lodhur, pasi u detyrova t’i mbaja duart kështu, edhe po prisja në spa”. Ndaj një mikeshë i ka përmendur se “dashuri mund të bësh në shtrat, jo në banjën e spa-së”, të cilës ajo iu përgjigj “jo, ne e bëmë atje”./abcnews.al