Georgina Rodriguez tregon më shumë se ç’duhet me foton e fundit

schedule12:52 - 6 Gusht, 2020

schedule 12:52 - 6 Gusht, 2020

Është padyshim një ndër personazhet më të komentuar. Georgina Rodriguez, që u bë e famshme pas lidhjes me futbollistin Cristiano Ronaldo ka marrë gjithmonë vëmendjen e mediave me postimet e shumta që ndan në rrjete sociale.

Së fundmi, Georgina ka ndarë me ndjekësit një fotografi duket si gjithmonë mjaft provokative, ndërsa tregun fizikun e saj perfekt teksa aplikon make up-in në pasqyrë. Prej disa ditësh, çifti i njohur së bashku me fëmijët e tyre po shijojnë pushimet në jahtin super luksoz të yllit portugez.

 

View this post on Instagram

 

Lo que dicen tus ojos lo susurra tu alma ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Jeta e saj ka ndryshuar rrënjësisht pas njohjes me Ronaldo-n, me të cilin ka një vajzë të quajtur Alana Martina, e cila kujdeset gjithashtu edhe për tre fëmijët e tjerë të yllit portugez, binjakët Eva dhe Mateo, si dhe djalin e madh, Cristianinho. /abcnews.al/

Familja: Dyshja ndajnë vajzën Alana, dy, së bashku, ndërsa ai është gjithashtu baba i 10-vjeçarit Cristiano Jr, dhe binjakëve dy vjeçar Mateo dhe Eva, të cilët u bartën nga një surrogate